Sesja polityczna dla WSB


Z przyjemnością publikujemy sesję zdjęciową dla Wyższej Szkoły Bankowej wykonanej dla kierunku Politologia.

 

Sesja była o tyle niezwykła iż mieliśmy przyjemność fotografować znane postacie ze świata polityki:) Takie zdjęcia są o tyle przyjemne iż fotografowane osoby są po prostu mądre, z charyzmą i ich charakter po prostu sam z siebie “oddaje” się na fotach:)

Jednym z moich ulubionych postaci w tej sesji był Pan Józef Pinior, który jest prawdziwym bohaterem i polskim patriotą takim z prawdziwego zdarzenia – człowiek honoru, odwagi.

Taki prawdziwy polityk oddany ojczyźnie, dobry człowiek z krwi i kości. Pan Pinior W 1980 organizował  struktury Solidarności . Był członkiem zarządu regionu NSZZ „S” i jej rzecznikiem finansowym. Tuż przed wprowadzeniem stanu wojennego  podjął z konta związku 80 mln zł, dzięki czemu  nie zostały zajęte przez władze komunistyczne. Fundusze te zostały zdeponowane u metropolity wrocławskiego Henryka Gulbinowicza i w następnych latach posłużyły do organizacji podziemnych struktur „Solidarności”.  W 2011 powstał film na ten temat  “80 milionów” polecamy:)

Pozostałymi bohaterami naszej sesji byli: dr Edward WąsiewiczKonsul Honorowy Austrii we Wrocławiu, prof. dr hab. Marian Noga, ekonomista i były politykwizerunek polityka

sesja wizerunkowa polityk sesja wizerunkowa

sesja wizerunkowa, sesja dla polityka, sesja polityczna, zdjęcia dla polityka, zdjęcia do kampanii wyborczej, sesje zdjęciowe Wrocław, portret polityka, fotografie dla polityka, zdjęcia dla politykaEdward Wąsiewicz, józef pinior Marian Noga