Nowa odsłona Banku Zachodniego WBK – zdjęcia wnętrz


Bank Zachodni WBK przechodzi duże zmiany wizerunkowe.

Miałam okazję wykonać zdjęcia wnętrz w oddziale w Gliwicach

W nowym oddziale dominuje czerwień i czerń. Zniknął kolor zielony. Wnętrza są bardziej nowoczesne i wyposażone w nowe technologie takie jak duże TV, AllinOne, multiporty w stołach w salkach spotkań, możliwość ładowania komórek w strefie klienta (w sofach umieszczone są porty USB).

Dużą uwagę przykuwa ściana za doradcami gotówkowymi całkowicie wyścielona dźwiękochłonnymi poduszkami zwanymi hushpadami.

Zamiast tradycyjnej obsługi klienta mamy elementy takie jak: “wagony” – małe wnęki z sofami i stolikiem do szybkich spotkań z klientem również wyłożone huspadami, salki spotkań zamknięte z dobra akustyką.

Po przybyciu do oddziału powita nas mittergriter – osoba, która kieruje klienta w odpowiednie miejsce w zależności od potrzeb. Jest również ekspres do kawy dla klientów.

Sesja zdjęciowa wnętrz wykonywana była w lekkim stresie, podczas pracy oddziału.

Zapraszam do oglądania efektów z sesji zdjęciowej:

zdjęcia wnętrz, fotograf architektury wnętrz. fotografia wnętrz

fotografia wnętrz, fotograf wnętrz, zdjęcia wnętrz, fotografia architektury wnętrz, fotograf architektury, zdjęcia dla Banku, Bank Zachodni WBK

zdjęcia dla oddziału banku, fotografia dla banku, fotograf korporacyjny, fotograf wnętrz, dobra fotografia wnętrz

  fotografia wnętrz dla Banku BZWBK, fotograf wnętrz, nowoczesna fotografia wnętrz, noczesny fotograf, znany fotograf Wrocław, fotografia architektury, sesja zdjęciowa wnętrz, sesja wnętrz,  profesjonalna fotografia wnętrz